Opieka na wysokim poziomie

O Nas

Jesteśmy rodzinną firmą, prowadzącą działalność opiekuńczą od kilkunastu lat. Mamy niezbędne doświadczenie w prowadzeniu tego typu działalności., a zdobyte doświadczenie pozwoliło nam na wybudowanie ośrodka spełniającego oczekiwania naszych podopiecznych, a nie tylko wymogów formalnych dla tego typu działalności. Dbamy o dobrą, rodzinną atmosferę, wspólnie obchodzimy święta i okazje ważne dla naszych pensjonariuszy.

null

Wygoda

Dom Seniora „Kalina” stworzyliśmy z myślą o komforcie i wygodzie Twoich bliskich. Chcemy zagwarantować, że poczują się u nas jak w domu, ale bez konieczności zajmowania się męczącym praniem, gotowaniem, czy sprzątaniem.. Zapraszamy do nas również wszystkich chętnych pragnących w spokoju, z dala od trosk cieszyć się życiem wśród życzliwych i gotowych do pomocy ludzi. Znajdujemy się jednocześnie w mieście i na uboczu, co pozwala na zapewnienie jednocześnie spokoju i zaciszności oraz bliskości rodziny.
null

Prywatność

Dysponujemy pokojami dwuosobowymi, mamy też kilka pokoi 3-osobowych. Przy każdym łóżku znajduje się instalacja przywoławcza, przydatna zwłaszcza dla osób leżących. Doprowadzona jest również instalacja „telewizyjna”, chociaż uważamy, że zdecydowanie przyjemniejsze, niż samotne oglądanie telewizji w pokoju, jest pobyt na świetlicy w towarzystwie znajomych. Na każdym poziomie znajdują się łazienki z prysznicami rozmieszczone w dogodny sposób tak, aby zapewnić dogodny dostęp dla mieszkańców najbliższych 2-3 pokoi.
null

Dla Małżeństw

Na 2 piętrze znajdują się 2 kompleksy przygotowane jako tzw. „kawalerki”, czyli pokój z aneksem kuchennym i łazienką. Każdy kompleks ma ok. 30m2. Przeznaczone są one dla małżeństw chcących spędzać razem czas pod dobrą opieką, bez trosk codziennego życia. Mogą one być również wykorzystane jako pokoje 3-osobowe.
null

Rozrywka

Na każdym poziomie znajdują się także 2 kąciki wypoczynkowe wyposażone w telewizor i wygodne kanapy. Tam również będą znajdować się kąciki prasowe, podręczne biblioteczki, gry planszowe.
Na ostatnim poziomie znajdują się 2 tarasy, z których jest piękny widok na otoczenie; będzie także możliwość posiedzenia i wypicia kawy czy herbaty.
Na parterze znajduje się duża, wspólna jadalnia wykorzystywana między posiłkami jako świetlica, do wspólnych zajęć i zabawy, przedstawień czy seansów filmowych.

Odwiedź nas!

Dom Seniora „Kalina” jest przeznaczony dla 50 mieszkańców; zaprojektowany został bez barier architektonicznych, z instalacją przywoławczą i monitoringiem. Na powierzchni 1400 m2 mieszczą się pokoje, kąciki rekreacyjne, kuchnia z jadalnią, gabinety do rehabilitacji, kaplica i inne potrzebne pomieszczenia. Pokoje rozmieszczone są na 2 poziomach.

Skontaktuj się
Opieka na wysokim poziomie

O nas

Rehabilitacja

Całodobowa opieka w życiu codziennym sprawowana jest przez doświadczony personel opiekuńczy. Pensjonariusze będą również pod opieką medyczną naszej przychodni.

Całodobowa opieka

Pod okiem doświadczonego terapeuty prowadzone są zajęcia rehabilitacyjne – gimnastyka, ćwiczenia na przyrządach itp. Zajęcia są prowadzone co najmniej 2 razy w tygodniu.

Skontaktuj się!

Potrzebujesz informacji na temat naszej pełnej oferty? Nie znalazłeś/aś odpowiedzi na któreś ze swoich pytań na naszej stronie internetowej? Zapraszamy do kontaktu!

Dom seniora Gdańsk – Dom opieki